KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15978141
nr 1597 8141
Otto Goetze
(1868-1931), Tyskland
Etsning, Kvinna i fåtölj. Signerad i tryckplåt. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm.
Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:15:08
100 kr
250 kr
Otto Goetze
nr 1597 8141
Otto Goetze
(1868-1931), Tyskland
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 12 februari 2024 |